%100 yerli sermaye ile hayvancılığın Teknolojik hali Hemen ürünlerimizi inceleyin.

Hayvancılığın yeniteknolojikverimli yolu

En yenilikçi ve gelişmiş hayvancılık teknolojileri LAKTO’da!

LAKTO Hayvancılık Teknolojileri,  50 yıla yakın mesleki deneyimi ve üstün hizmet kalitesi ile hayvancılık sektöründe bilimsel ve profesyonel çözümler üretir.

LAKTO Logo

En Güncel Teknoloji

LAKTO Sağım Teknolojileri, şu anda dünyada hayvan ve meme sağlığı için yapılan tüm keşiflerin gereklerini sağlayacak özellikteki en gelişmiş sağım makinesidir.

Sağlıklı Süt

Bizim için hayvan refahı ve sağlığı ile çocuklarımız için ürettiğimizin sütün kalitesi her şeyden önce gelir. Bu sebeple LAKTO’da süt ile temas eden tüm yüzeyler %100 gıdaya uygun!

Araştırma ve Geliştirme

Yürüttüğümüz araştırma-geliştirme uygulamaları ile çiftliklerin karlılık ve başarısını artırmaya yönelik birçok çalışmaya imza atıyoruz.

Eğitim Hizmetlerimiz

Yıl boyu yerli ve yabancı uzmanlardan seminerler, bire-bir eğitimler, temel ve ileri seviye kurslar, çiftlikler için özel tasarlanmış kısa, orta ve uzun dönemli eğitim programları sunuyoruz.

Projelendirme Hizmetlerimiz

İşletmenizdeki her türlü yapılanma, teknoloji seçimi, yem programları, yem bitkisi üretimi, iş paketlerinin hazırlanması, eğitim ve yıllık planlamayı işin uzmanına bırakın.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Çiftliklerimizde, daha ekonomik ve etkin bir yönetim gerçekleştirebilmek için doğru bilgi ve doğru kararlar alınmalıdır. Sizlere bu konuda yardımcı olmak için, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.
0
Yıllık Mesleki Tecrübe
0
Yıllık Sektörel Deneyim
0
+
Projelendirdiğimiz Çiftlik