Satış Sonrası Hizmetler

En kısa sürede, en kaliteli/kapsamlı/ekonomik hizmeti almak istemez misiniz ?

Size bir sır verelim. LAKTO çiftliklerinde sağım hiç durmaz, teknik aksaklık yaşanmaz…

LAKTO Satış Sonrası Hizmetler’de; ister sağım makinenizin periyodik bakımı, ister ihtiyacınız doğrultusunda bir ekipman arayışı olsun, hem size hem de çiftliğinize en kaliteli hizmeti ve fonksiyonel ürünleri sunuyoruz.

Tüm bakım ve onarım işlemlerinizde Türkiye’nin en uzman teknik ekibi ile çiftliğinize en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. İhtiyacınızı fazlasıyla karşılayan, kaliteli araçlarımız ve hizmetlerimizle en yüksek faydayı en düşük maliyet ile sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

LAKTO olarak vazgeçilmez kolaylıklarla her zaman yanınızdayız.

Servis Hizmeti

Bildiğiniz gibi sağımın birkaç saat aksamasının ineklerinize vermiş olduğu stresin olumsuz etkisi bazen haftalarca sürmektedir. O nedenle çiftliğinizde işlerinizin hiç aksamaması, bizim en büyük hedefimiz. Alanında uzman teknik ekibimiz, periyodik bakımdan, ekipman temizliğine kadar ihtiyacınız olabilecek her an yanınızda.

Müşteri Hizmetleri

İşinizi çok sevdiğinizi, hiç durmadan çalıştığınızı biliyoruz!

Biz de öyle…

LAKTO Müşteri Hizmetleri 7 gün 24 saat meydana gelebilecek arızaları, şikayetlerinizi, isteklerinizi ve tüm paylaşımlarınızı dinlemeye hazır.

Yedek Parça ve Sarf Malzeme

LAKTO orijinal yedek parça ve sarf malzemeler ile sağım makinenizin her zaman ilk günkü gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz.

LAKTO orijinal yedek parçalar her zaman yüksek standart ve kalite sunar. Siz de makine, ekipmanlarınızın hep ilk günkü gibi kalması için LAKTO orijinal yedek parçaları tercih edin.

Garanti

Tüm LAKTO ürünleri üretim hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Garanti kapsamında karşılaşabileceğiniz problemler LAKTO Teknik ekibi tarafından kısa sürede giderilir.

Daha fazlası için;

Servis, yedek parça ve garanti talepleriniz için bizimle iletişime geçin