LAKTO Hayvancılık Teknolojileri, uzman kadrosu, üstün hizmet kalitesi ve hayvancılık sektöründe ürettiği profesyonel çözümler ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

4 yıldan fazla süren ve devam eden AR-GE çalışmaları neticesinde ortaya çıkan LAKTO Sağım Teknolojileri, şu anda dünyada hayvan ve meme sağlığı için yapılan tüm keşiflerin gereklerini sağlayacak özellikteki en gelişmiş sağım makinesidir. Patentli teknolojisi önemli üstünlükler taşımaktadır.

Özellikle sağımın en hassas unsurları olan LAKTO-PULS pulsatör ve LAKTO-AK sağım başlığı başvuruları yapılmış patentleriyle birlikte, meme sağlığı için en önemli 2 bileşendir. ISO 5707 standartlarını uygulanan en son teknoloji ile fazlasıyla karşılamaktadır.

LAKTO Sağım Sistemleri, sağımda enerji tüketimini en aza indiren çözümler sunmaktadır. Ürettiği ürünler arasında, mevcut tüm sağım makinelerinde uygulanabilen LAKTO-CIP temizlik ünitesi, sağımhaneler için balık kılçığı (hızlı çıkış) ve paralel durak demirleri bulunmaktadır.

LAKTO Hayvancılık Teknolojileri, sağım sistemlerinin yanı sıra gübre yönetimi için sıyırıcı, karıştırıcı, gübre pompası, separatör; yüksek hayvan refahına yönelik ahır için donanım olarak da durak demirleri, yemlik kilitleri,  yüksek etkinlikte havalandırma ekipmanları sunmaktadır

Web Sitesi: www. lakto.com.tr E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Facebook: https://www.facebook.com/Laktotek Kuruluş Yılı:  2003